Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace

Kalendář akcí školy

duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Hledej:

Fota školy

Arrow
Arrow
Slider

                     Úkoly duben  2019     

Datum/čas Akce    
2.4.
ÚT
celý den  Výukový program "O lese učit se v lese" 4. A+ 4.B  Bar, Špl 
místo: Andělská Hora 
13,00 Metodické sdružení a organizační schůzka k zápisu Mih, Zvo, Hoš
TU I.st., Lich
místo: ZŠ JAK KV - sborovna I.st.
3. 4.
ST
12,00-13,45 Studentský Parlament vybr. žáci 9. A 
místo: MM KV 
4.4.
ČT
3.+4. VH Beseda s MP " Dopravní výchova" cyklus předášek "Notes strážníka Pavla" 3.C Hoš
místo: učebna 3.C
1.+2. VH Pythagoriáda 5 - 8. roč. učitelé MA + vyučující
místo ZŠ JAK KV
14,00 Zápis do 1. ročníku Mih, Zvo
TU I.st., Lich
5.4.
1.+2. VH Beseda s MP " Dopravní výchova" cyklus předášek "Notes strážníka Pavla" 3.A Dav
místo: učebna 3.A
3.+4. VH Beseda s MP " Dopravní výchova" cyklus předášek "Notes strážníka Pavla" 3.B Men
místo: učebna 3.B
8.4.
PO
8,00-9,15 Svět kolem nás "Írán - zahalená krása"         Kč 60,- /žák 6.-9. roč. TU
místo: kinosál Thermal
1. + 2. VH Výukový program "Putování za zdravým jídlem" 4.A TU
místo: ZŠ JAK KV uč. 4.A
3.+ 4. VH místo: ZŠ JAK KV uč. 4.B 4.B TU
14,15 PEDAGOGICKÁ RADA všichni PP
9.4.
ÚT
celý den Matematická olympiáda okresní kolo vybr. žáci 6.-8. tříd Sm
místo: Gymnázium Ostrov
celý den  Výukový pořad "Přistupte blíže aneb Nebojte se moderního umění" 4. A  celý den 
místo: Galerie umění Karlovy Vary 
1. + 2. VH Výukový program "Putování za zdravým jídlem" 4.C TU
místo: ZŠ JAK KV uč. 4.C
10.4.
ST
8,30 Výchovně vzděl.akce projekt proti šikaně "Na vlnách přátelství" 6. - 9.
ročník
TU
místo: Lidový dům Stará Role              vstupné 50,-/žák
10,15 Výchovně vzděl.akce projekt proti šikaně "Na vlnách přátelství" 2. - 5. ročník TU
místo: Lidový dům Stará Role             vstupné 50,-/žák     
5.-6. VH Výukový pořad "Inženýr Junior"  vybr. žáci 8. roč. Malá
místo: SPŠ Ostrov 
11.4.
ČT
11,45 Výchovně vzdělávací akce planeta Země 3000 "Kolumbie" 6.-9. ročníky TU
místo: GH Pupp - Slavnostní sál                               vstupné Kč 70,-/žák
16,30 Informace výchovného poradce pro rodiče žáků, kteří odcházejí na SŠ
a víceletá gymnázia
čítárna vých. poradce
  17,00 TŘÍDNÍ SCHŮZKY všichni PP
12.4.2019
PŘÍJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ pro žáky 9. ročníků    
1. kolo na první škole uvedené v přihlášce na SŠ
  12.4. Školení "Poruchy chování I"                                                    Černíková    
  13.4. Školení "Poruchy chování II"                                                 Černíková    
15.4.2019
PO
PŘÍJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ pro žáky 9. ročníků    
1. kolo na druhé škole uvedené v přihlášce na SŠ
15.4.
PO
celý den Výukový pořad - exkurze do Techmánie 6.A + 6.B
7.A + 7.B
TU
místo: Techmánie Plzeň
16.4.2019
ÚT
PŘÍJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ pro žáky 5. ročníků    
1. kolo na první škole uvedené v přihlášce na SŠ
16. 4.
ÚT
celý den  Výukový pořad "Náš nejbližší vesmírný soused"  3. A Dav
místo: Hvězdárna Karlovy Vary 
celý den Okresní kolo biologické olympiády vybr. žáci vyučující Př
místo: Gymnázium Ostrov
16.4. Školení "Lateralita a školní úspěšností"                            Mgr. Axamitová    
16.4. Školení "Lateralita a školní úspěšností"                                              Dítková
celý den školení                                                                   Mgr. et Mgr. Vašíčková
17.4.2019
ST
PŘÍJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ pro žáky 5. ročníků    
1. kolo na druhé škole uvedené v přihlášce na SŠ
17.4.
ST
celý den Finále okresního kola ve vybíjené vybr. žáci 4. a 5. roč. Neč
místo: KV Arena Hala míčových sportů
  Přednáška "HOP -  Hravě o pohlavních chorobách"    
3.+4. VH místo ZŠ JAK KV uč. 9.B 9.B Nn
5.+6. VH místo ZŠ JAK KV uč. 9.A 9.A Nn
 
Poučení  žáků o bezpečnosti před prázdninami
  TU
18.4. čtvrtek velikonoční prázdniny    
19.4. pátek státní svátek Velký pátek    
22.4. pondělí státní svátek Velikonoční pondělí    
23.4.
ÚT
celý den
          DEN ZEMĚ
celá ZŠ TU
                   místo: ZŠ JAK KV   organizace bude upřesněna
24.4.
ST
10,00 Výukový program "Krása porcelánu a keramická dílna" 4.A  TU
místo: Becherova vila KV  
  29.4. Školení "Interaktivní tabule"                                              Mgr. Bartošová    
  29.4.

Školení "Vyučování cizím jazykům u žáků se spec.poruch.učení" 

  Mgr. Šplinarová

   
  30.4. Školení "Metody vyučování čtení "                                        Mgr. Zvolská