Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary

Kollárova 19, příspěvková organizace - Telefonní číslo sekretariátu školy: 353 300 321

Obratnostní závod na běžkách v areálu Jahodová louka

lyže

Dne 6.3. 2019 se 13 žáků vybraných z 1. - 9. třídy zúčastnilo obratnostního závodu na běžkách v areálu Jahodová louka na Božím Daru.

Kategorie byly vypsány nejen podle ročníků, ale také pro registrované a neregistrované závodníky, takže šanci na dobré umístění měly i děti, které netrénují v žádném lyžařském oddíle.
Pro všechny byly na trati připraveny zajímavé překážky (skokánky, slalom, pohyblivá lavice, boule, podlézačky atd.).

Všichni žáci trať zdárně dokončili, 4 se umístili i na stupních vitězů (D. Nedbal, S. Oeding, A. Nduwimana a L. Buršík - všichni 3.místo).

Ceny předával bývalý reprezentant v běhu na lyžích Lukáš Bauer a trenér Miroslav Petrásek.