Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace

Kalendář akcí školy

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hledej:

Fota školy

Arrow
Arrow
Slider

                     Úkoly březen  2019     

4.3.
PO
celý den Plavecký výcvik 3. a 4. ročníku v rámci výuky TV dle rozpisu TU
místo ZŠ Krušnohorská KV
5.3.
ÚT
14,00 Koordinační schůzka - Příběhy našich sousedů   Hč, Tv
místo: První české gymnázium KV
5.3. školení " Ze zkušeností dětského psychologa"                            Merglová    
6.3.
ST
13,15 Porada učitelů I.st. TU  I.st. Mih
TU  I.st.
místo: sborovna I.st.
14,00 Žákovský parlament vybr. žáci Nn
místo: ZŠ JAK KV 
celý den Lyžuj lesy - běžkařský závod na B. Daru vybr. žáci Špli
místo: Boží Dar - Jahodová louka
7.3.
ČT
4. + 5. VH Školní kolo v šachu vybr. žáci Sm, Dav
místo: ZŠ JAK KV 
celý den školení                                                       Mgr. et Mgr. Vašíčková    
celý den školení                                                                 Mgr. Hodačová    
8. + 9. 3. Burza dětského ošacení   pí. Šebková
PÁ + SO místo: ZŠ JAK KV školní jídelna  
11.3.
PO
celý den Plavecký výcvik 3. a 4. ročníku v rámci výuky TV dle rozpisu TU
místo ZŠ Krušnohorská KV
11.3. školení "Metody nácviku čtení"                             Mgr. Axamitová    
12.3.
ÚT
2.VH Návštěva školek v 1. třídách              MŠ Mozartova KV 1.A +1.B Mih, Zvo
místo: ZŠ JAK KV 
12.3. školení "Rozvoj grafomotoriky"                                                   Dítková   zrušeno
13.3.
ST
2.VH Návštěva školek v 1. třídách   MŠ Východní KV 1.A + 1.B Mih, Zvo
místo: ZŠ JAK KV 
během dne Focení žáků 1. ročníků do Karlovarského deníku 1.A + 1.B Mih, Zvo
místo: ZŠ JAK KV
13,00 Koordinační schůzka - Škola v přírodě   Mih
TU 5. roč.+ Koc
místo: ZŠ JAK KV - malá sborovna
14.3.
ČT
1. +2. VH Beseda s MP  "Cyklista" cyklus předášek "Notes strážníka Pavla" 2.A Bal
místo: učebna 2.A
3.+4.VH Beseda s MP  "Cyklista" cyklus předášek "Notes strážníka Pavla" 2.B Kra
místo: učebna 2.B
celý den Florbal vybr. žáci I.st. Men
místo: KV Arena hala míčových sportů
11,45-12,45 Anglické divadlo                         Kč 70,-/žák 7.- 9. roč. TU
místo: Hotel Thermal KV
celý den školení                                                       Mgr. et Mgr. Vašíčková    
15.3.
1.+2. VH Beseda s MP  "Cyklista" cyklus předášek "Notes strážníka Pavla" 2.C Smo
místo: učebna 2.C
10,00 -11,00 Anglické divadlo 4.-5. roč. TU
místo: Hotel Thermal KV
9,00-14,00 Krajské kolo olympiády v AJ vybr. žák Nn
místo: DDM Čankovská KV
běhm dne Matematická olympiáda - ukončení školního kola vybr. žáci 6.-8. roč. Ned, Sm
místo: ZŠ JAK KV 
15.3. školení "Řešení konfliktů s rodiči"                        Mgr. Balounová    
15.3. školení "Řešení konfliktů s rodiči"                                            Špoulová    
18.3.
PO
celý den Plavecký výcvik 3. a 4. ročníku v rámci výuky TV dle rozpisu TU
místo ZŠ Krušnohorská KV
19.3.
ÚT
celý den školení                                                                  Mgr. Mihálová    
21.3.
ČT
1.VH Beseda s MP "Pohlavní zneužívání" 7.B Madar
místo: učebna 7.B
2.VH Beseda s MP "Pohlavní zneužívání" 7.A Vo
místo: učebna 7.A
celý den Výukový program "Svět rizik" 3.B + 3.C Men, Hoš
místo: areál Světa Záchranářů, Západní 1822, KV       
celý den školení                                                       Mgr. et Mgr. Vašíčková    
22.3.
3.VH Beseda s MP "Neviditelní bikeři" 8.A Nn
místo: učebna 8.A
4.VH Beseda s MP "Neviditelní bikeři" 8.B No
místo: učebna 8.B
1.-2. VH Matematický klokan 2.-9. roč. Hoš
vyučující MAT
místo: ZŠ JAK KV 
25.3.
PO
  Přednáška "Co dělat při nálezu použité injekční stříkačky a drogy"    
3. VH místo: ZŠ JAK učebna 1.A 1.A + 1.B TU
4. VH místo: ZŠ JAK učebna 2.A 2.A + 2.B TU
5. VH místo: ZŠ JAK učebna 2.C 2.C + 3.A TU
8,00-9,40 Festival "Jeden svět"                  vstupné Kč 50,-/žák 6.-8. roč.
místo: kino Drahomíra KV
26.3.
ÚT
8,00-9,40 Festival "Jeden svět"                  vstupné Kč 50,-/žák 9. roč.
místo: kino Drahomíra KV
2.VH Návštěva školek v 1. třídách             MŠ E.Destinové KV 1.A, B Mih, Zvo
místo: ZŠ JAK KV 
27.3.
ST
10,00 Výukový program "Krása porcelánu a keramická dílna" 4.A  TU
místo: Becherova vila KV
celý den Krajské kolo v šachu vybr. žáci Dav
místo: Nové Sedlo
12,30 - 15,30 Krajské kolo v AJ vybr. žáci Ří
místo: ZŠ Libušina KV
27.3. školení "Angličtina pro ty, co se nechtějí učit"       Mgr. Šplinarová    
27.3. školení "Angličtina pro ty, co se nechtějí učit"         Mgr. Neumann    
28.3.
ČT
  Přednáška "Co dělat při nálezu použité injekční stříkačky a drogy"    
1.VH místo: ZŠ JAK učebna 3.B 3.B + 3.C TU
2. VH místo: ZŠ JAK učebna 2.A 4.A + 4.B TU
3.VH místo: ZŠ JAK učebna 2.C 4.C + 5.A TU
4.VH místo: ZŠ JAK učebna 5.B 5.B + 5.C TU
celý den Interaktivní výstava a keramická dílna 3.A Dav
místo: Becherova vila KV
29.3.
celý den Interaktivní výstava - výroba porcelánových šperků 4.B Špli
místo: Becherova vila KV
bude určeno bude určeno Krajské kolo v AJ vybr. žáci Ří
místo: ???