Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace

Kalendář akcí školy

květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Hledej:

Fota školy

Arrow
Arrow
Slider

ÚKOLY KVĚTEN 2018

3.5.
ČT

celý den

Ekologická výchova

3.AB

místo: Botanická zahrada Bečov

dle rozpisu

Focení žáků - dle rozpisu

I.st.

místo ZŠ JAK KV

celý den

Výchovně vzdělávací exkurze

4.ABC

místo: Techmánie Plzeň

celý den

Minikopaná Mc Donald´s Cup

vybr. žáci

místo: ZŠ Dalovice

celý den

Olympiáda v AJ - celostátní kolo

vybr. žák

místo: Praha

4.5.

dle rozpisu

Focení žáků - dle rozpisu

II.st.

místo ZŠ JAK KV

Poučení žáků o bezpečnosti před prázdninami

7.5.2018 - PO

ŘEDITELSKÉ VOLNO

9.5.
ST

celý den

BESIP

vybr. žáci

místo: KV Aréna

17,00

Diskusní fórum pro občany města - Drahovice

místo: ZŠ JAK KV

celý den

Krajské kolo ve volejbalu

vybr. žáci

místo: KV Aréna HMS

14.5.
PO

1.-6.VH

Virtuální realita POZOR OBSAZENÁ TĚLOCVIČNA!

4.A, 5.AC, 6.AB

místo: tělocvična příspěvek SRPdŠ Kč 20,-/žák

celý den

Školní výlet

2.ABC

místo: Cheb - hrad, meandr, náměstí

celý den

Enviromentální exkurze

5.B

místo: Botanická zahrada Bečov

13,30-15,00

Kroužek keramiky s Mgr. Nováčkovu

místo: ZŠ JAK KV pro přihlášené děti

15.5.
ÚT

celý den

Výchovný pořad "Nebojme se umění"

5.C

místo: Galerie umění KV

celý den

Výchovný pořad "Den s 155"

5.A

místo: areál Světa Záchranářů, Západní 1822, KV

16.5.
ST

celý den

Atletické závody "Pohár rozhlasu"

vybr. žáci

místo: ZŠ Masarykova Ostrov

celý den

Štafetový pohár - krajské kolo

vybr. žáci

místo: KV, stadion AC Start

17.5.
ČT

celý den

Atletické závody "Pohár rozhlasu"

vybr. žáci

místo: ZŠ Masarykova Ostrov

celý den

Výchovný pořad "Nebojme se umění"

5.B

místo: Galerie umění KV

18.5.

celý den

Nohejbal - Memoriál Jana Voldřicha

vybr. žáci 9.tř.

místo: kurty Liapor Doubí

8,00-11,00

Výchovně vzdělávací akce "Revoluční vlak"

9.AB

místo: dolní nádraží KV

21.5.
PO

14,00-16,00

Školení GDPR

místo: ZŠ JAK KV - povinné!

8,30

Dopravní výchova - Průkaz cyklisty

4.A

místo: areál Světa Záchranářů, Západní 1822, KV Žáci s sebou vlastní helmu!

13,30-15,00

Kroužek keramiky s Mgr. Nováčkovu

místo: ZŠ JAK KV pro přihlášené děti

22.5.
ÚT

celý den

Školní výlet

1.A 1.B. 1.C

místo ZOO Chomutov

celý den

Školní výlet

3.C
4.C

místo: Bečov

12,00

Výukový pořad "K. H. Mácha"

9.B, 8.A

místo: Městská knihovna K. Vary

23.5.
ST

8,30-11,30

"Hry bez hranic" - pronájem hřiště pro MŠ

1. roč.

místo: hřiště ZŠ JAK - OBSAZENÉ HŘIŠTĚ !!!

12,00-13,45

Studentský parlament

vybr. žáci

místo: MM KV

24.5.
ČT

celý den

Poznávací okruh Ostrovem; Ekocentrum; interaktivní dílny

5.B
5.C

místo: Ekocentrum Ostrov

celý den

Výchovný pořad "Nebojme se umění"

5.A

místo: Galerie umění KV

celý den

Školní exkurze

6.A

místo: Cheb

celý den

Atlletický trojboj ZRUŠENO

vybr. žáci I.st.

místo - ZŠ JAK KV - OBSAZENÉ HŘIŠTĚ !!

25.5.

1.VH

Testování žáků 5. tříd do matematických tříd v 6.roč.

5.A,B,C

místo: ZŠ JAK žákům, kteří byli přijati na víceleté gym., začíná výuka od 2. VH

28.5.
PO

během dne

Návštěva BOVÝSKA

1.-3. ročník

místo: ZŠ JAK KV

29.5.
ÚT

celý den

Porcelánová školička

4.C

místo: Nová Role

celý den

Porcelánová školička

3.C

místo: Chodov

30.5.
ST

celý den

Výukový pořad - "Lesní hospodářství"

5.B

místo: Bukovina

31.5.
ČT

8,15

Planeta Země 3000 - "Barma"

5. -9. ročník

místo: GH Pupp KV 60,-/žák

celý den

Okresní kolo Pythagoriády

vybr. žáci 5.-7. roč.

místo: Gymnázium Ostrov

bude upřesněno

Republikové finále- volejbal

vybr. žáci

místo: KV Arena HMS spoluorganizátorem akce je ZŠ JAK KV

1.6.

bude upřesněno

Republikové finále- volejbal

vybr. žáci

místo: KV Arena HMS spoluorganizátorem akce je ZŠ JAK KV